Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nincs pénzem ennivalóra,...

Ha nincs pénzem ennivalóra, mi lesz velem?

Figyelt kérdés
Főiskolás lány vagyok,most költöztem fel Pestre.Már 3napja nincs pénzem. Az albérletre ment el az összes, a diákmunkámból elküldtek. Egészségügyileg lehet bajom?20-án kapok pénzt legközelebb.Tanács,megoldás esetleg? Köszönöm ha segítesz
2010. nov. 9. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Egy napon belül rosszul leszel, elájulsz. Kérj pénzt otthonról, vagy valamelyik csoporttársadtól, albérlőtársadtól.
2010. nov. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szia! fordulj a tanszéken valakihez, hogy igazítson útba

milyen lehetőségek vannak a diákok szociális problémáinak megoldására.biztosan van valamilyen segély vagy valami megoldás.

őszintén sajnállak, hogy ilyen helyzetbe kerültél.

szülők, barátok nem tudnak segíteni?

2010. nov. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Anyukámmal éltem eddig, ő sem tud már adni pénzt, neki is fenn kell tartania magát, a házat ahol eddig éltünk. Sajnos tényleg így jöttünk most ki anyagilag. A munkahely elvesztése miatt van az egész. Barátokat még nem igazán találtam itt az új környezet,suli....akiktől kérhetnék kölcsön is akár. Albérlőtársaim pedig nagyon idegenek, nem jó itt a hangulat sem. :(
2010. nov. 9. 08:35
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Keletinél szokott lenni ételosztás. Önkormányzathoz is próbálj bemenni, érdeklődni (ahol a suli van vagy a kolesz)

expressz.hu-n néha vannak ilyen szórólapozás, hostess melók, amik már aznap fizetnek, böngészd.

2010. nov. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Net az a lenyeg, h van...GRAT!
2010. nov. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az albérletben van net, azt így is így is fizetnie kell. Igazából mondtam volna zálogházat, de az sem jó ötlet. A szociális ösztöndíjakra rákérdezhetsz, de az sem folyósít egyből. Sajnálom nem tudok mit mondani.
2010. nov. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Már félév elején meg kellett volna igényelni a szoctámot és már rég kapnád.Év közben már nem lehet.Drága albiból átköltözhetnél olcsóbb koleszba is.
2010. nov. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes hozzászólásokat... Igen az albérletben van wifi....:(Nem tudom miért nem tudsz előbb gondolkozni, mielőtt leírsz valamit.

Igen a szoctámot igényeltem, kaptam is 4ezer forintot :S

2010. nov. 9. 09:19
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

SZia. Nézd ezt találtam neked. Tudom, hogy ciki, de nincs más választásod.

[link]


Szerintem menj be, vagy hívd fel azt a területet amelyik közel esik a lakhelyedhez. Nem tudom elképzelni, hogy ne segítsenek. De azt is elképzelhetőnek tartom, ha beszélsz a suliban illetékessel, esetleg a menzára bemehetsz. Ha utána néztél írd meg mi volt, ha nem sikerül még hátha tudunk hasznos ötletet adni. Melyik kerületben laksz?

2010. nov. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia!űNagyon aranyos vagy. 13.kerületben lakom. Képzeld, ma találkoztam egy régi ismerősömmel véletlen futottunk össze. Meghívott egy szendvicsre.:)

A suliba nincs menza, de péntekig kibírom, akkor utazok haza.

köszönöm nagyon

2010. nov. 9. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!