Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A székletemmel lehet a gond?...

A székletemmel lehet a gond? Kb. egy hónapja vettem észre, hogy amikor nagydolog után kitörlöm olyan fura...

Figyelt kérdés
Megnéztem és egy ürülékdarab van ott amitől nem tudom rendesen kitörölni. Leszedni nem tudtam mert rávan ragadva a szörzetre és nagyon fájt ahogy húztam. Még zuhanyozásnál sem sikerült leszedni. Most voltam wc-n és fura volt, lényegében "beragadt" az ürülék, félig kint... Alig tudtam kiszedni wc papírral. Mit csináljak?
2009. jan. 9. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
nem hinném hogy a széklettel lehet a gond. szerintem borotváld le hátul a szőrzetedet.
2009. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy aranyér? Vagy esetleg végbélpolip? Hány éves vagy?
2009. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok..
2009. jan. 9. 19:06
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt van pár kép aranyerekről. Nézd meg, hátha hasonlít:


[link]

[link]

[link]


Szerintem ha már 1 hónapja ott van, akkor az biztos nem széklet. Ha ne adj isten tényleg aranyérről van szó, akkor !nehogy! megközelítsd borotvával, mint ahogyan azt az első válaszoló javasolta..

Szerintem nézesd meg orvossal.

2009. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem igazán hasonlít. Egy kis tükörrel néztem meg még akkor de az tisztán látszott hogy a szörzeten van. Ha megpróbálom lehúzna vagy ilyesmi akkor fáj csak, amúgy nem de nagyon kellemetlen. Főleg, hogy így nem tudom rendesen kitörölni és ez miatt egy kis szaga is van... :S
2009. jan. 9. 19:26
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon kellemetlen... ha végzett a mosógép akkor beleülök a kádba, megpróbálom jól kiáztatni. Szerintetek lehet valami bajom? Mitől lehet ez? :S
2009. jan. 9. 19:35
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Hát ha egészen biztos vagy benne, hogy csak a szőrzeten van, akkor nem hinném.
2009. jan. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát az biztos, hogy valami csak a szörzeten van. Az a gond hogy nem nagyon tudom jobban megnézni, sehogy.
2009. jan. 9. 19:50
 9/14 A kérdező kommentje:
Jééééézusom :O azta... nagyon hülye vagyok... a kádba a víz már tök barna volt amikor kiszálltam. Ahogy kiszáltam kiesett egy nagy ürülék darab a földre. Zsebkendővel beledobtam a kád vizébe de nem ment le a lefolyón. Zsebkendővel kezdtem kiszedni meg a fésü nyelével (amit betekertem zsebkendővel)aztán amit kiszedtem kidobtam az ablakon. Édesanyám itthon van nem akartam hogy megtudja. Most itt vagyok de nagyon ver a szívem és hányingerem is van... Mit szóltok vagy netán tanácsoltok?
2009. jan. 9. 20:33
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Ismét egy kamu kérdés! Én 17 vagyok és nem hiszem el, hogy nálam 1 évvel fiatalabb ilyen buta!
2009. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!