Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A székletemmel lehet a gond?...

A székletemmel lehet a gond? Kb. egy hónapja vettem észre, hogy amikor nagydolog után kitörlöm olyan fura...

Figyelt kérdés
Megnéztem és egy ürülékdarab van ott amitől nem tudom rendesen kitörölni. Leszedni nem tudtam mert rávan ragadva a szörzetre és nagyon fájt ahogy húztam. Még zuhanyozásnál sem sikerült leszedni. Most voltam wc-n és fura volt, lényegében "beragadt" az ürülék, félig kint... Alig tudtam kiszedni wc papírral. Mit csináljak?
2009. jan. 9. 18:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Köszi a lepontozást, de elmondanám, hogy miért gondolom így! 1: rávan tapadva, oké elhihető, de 1 hónapig nem fürödtél, azért nem jött le? Most írtad, hogy leázott és tiszta barna lett a víz, eddig miét nem? Miért pont most? Miért lett tiszta barna, elvileg kis darab volt? 2: egy ennyi idős ember nem hajigál semmit ki az ablakon, ha már megbírtad fogni, miért nem a wc-be dobtad? Erről ennyit szerintem! Ja és nyugodtan pontozzatok le!
2009. jan. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De úgy volt hogy volt egy kicsi, de mint írtam nem tudom tőle rendesen kitörölni. Ami tegnap "beszorult" az jött ki. Most is van ott valami az a baj, hogy nem látom. Mindig zuhanyozni szoktam, és kiszoktam öblíteni, megmosni. Mit csináljak?
2009. jan. 10. 17:16
 13/14 A kérdező kommentje:

[link]


menjek el orvoshoz? Mi lehet? Már wc-re sem merek elmenni. :S

2009. jan. 10. 17:52
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok! Igen menj el, ne szórakozz ilyenekkel, bármilyen fertőzést elkaphatsz!
2009. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!