Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mással is fordult már elő?

Mással is fordult már elő?

Figyelt kérdés
Veletek előfordult már hogy nem tudtatok magatoknak elszámolni bizonyos idővel? Pár napja jöttem haza munkából. Arra emlékszem hogy felszálltam a buszra, a következő emléknyom pedig az, hogy már otthon voltam. Viszont a busz és az otthon között igen nagy a távolság (kb. 1,5-2 óra utazás), és csak többszöri átszállással tudok csak hazajutni. De sehol semmi emléknyom arról, hogy mivel és hogyan jutottam haza. Hozzáteszem józan voltam, és drogozni sem szoktam. Ráadásul nem mindennap járok ilyen messzire, tehát különösebben kimerülve sem vagyok. Jah, és kb. 7000 ft-al kevesebb volt nálam mire hazaértem, de hogy mire költöttem nem tudom. Nem hinném hogy elhagytam, mert mindíg olyan zsebbe teszem a pénzem amiből tutira nem tud kiesni. Kicsit ilyesztő volt számomra ez az egész (főleg az anyagi oka miatt) ugyanis soha semmilyen ilyen jellegű gondom nem volt. Mással is fordult már elő hogy kis időre "beoffolt" így az agya?
2010. nov. 12. 21:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah, szerintem a gina mint ilyen is kizárva, mivel pasi vagyok...
2010. nov. 12. 21:13
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát pedig a ginát akartam írni. Nekem férfi ismerősöm járt úgy, hogy szintén valami vonatcsatlakozást várt, és beült meginni egy kólát valami lebujfélébe. Mire hazaért, azt se tudta, hol van, beesett a küszöbön és két napig aludt. Nem csak szándékosan kerül bele a gina a cuccokba, nemcsak a címzetthez juthat el.

Amúgy meg az ilyen időkiesés lehet valaminek a tünete. Ha megint előfordul, menj el kivizsgálásra.


25/N

2010. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!