Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltört? (továbblent)

Eltört? (továbblent)

Figyelt kérdés

Péntek este belerugtam véletlenül az iroasztalomba elég erősen és nagyon fájt a lábujjam. Tegnap gyalogolnom kellett 2-3 km-ert és elkezdett vérezni a lábujjam és aztán annyira fájt hogy alig birtam ráálni.(mégmindig fáj.)

Eltört?


2010. nov. 14. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt :) Feldagadt? Mert ha igen, akkor valószinű. Nekem fel volt dagadva, befeketedett, és nem is tudtam mozgatni. Ennek ellenére nem mentem orvoshoz, hanem liliomkivonatba mártott vattát rátekertem nem túl erősen az eltört lábujjra. Hetekig tartott amig begyógyult, ennek már lassan 1-2 éve, de még mindig látszik, hogy ez a lábujjam nagyobb, mint a másik lában lévő :) Hány éves vagy?
2010. nov. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szia! igen felvan dagadva egy picit.(nincs befeketedve)


12/L

2010. nov. 14. 16:24
 3/4 A kérdező kommentje:
és köszi a segitséget ! :)
2010. nov. 14. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Szivesen. Nekem is ennyi idősen volt :)

Szólj mindenképp a szüleidnek, nekem ugy is helyrejött, hogy nem mentem orvoshoz vele, de ha rosszabbodik, akkor jó lenne felkeresni a dokit :)

2010. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!