Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fenekemnél van egy kb fél...

A fenekemnél van egy kb fél centi és egy centi közötti átmérőjü nagyságú pont és vér meg átlátszó folyadék szerü távozik belőle, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet vmi szemölcs féleség is. Ne nyomkodd, ne cisnálj vele semmit és ha pár napon belül nem múlik el illetve nem is lesz kisebb akkor menj el bőrgyógyászhoz
2009. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ennyi infóból nehéz segíteni. A feneked melyik részén? A végbeleden, vagy csak valahol a fenekeden? Nem fáj?
2009. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: nem nyomkodtam, magától kifakadt.


Második válaszolónak: nem a végbelemnél, hanem ahol a két fenék összeér, alatta egy kicsivel.

2009. jan. 11. 21:30
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem fáj, csak ha ülök
2009. jan. 11. 21:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Pattanás?
2009. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem
2009. jan. 11. 21:39
 7/10 A kérdező kommentje:
Olyasmi mint a vízhólyag, csak piros a vér miatt
2009. jan. 11. 21:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg vérhólyag, ha vér távozik belőle..??
2009. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
El fog múlni szerintem magától. Valami megnyomhatta, kidörzsölődhetett. Ahogy előttem is írták, lehetséges vérhólyag. Ha az pár nap alatt lehúzódik, ha nem így történik menj dokihoz mindenképp.
2009. jan. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez egy Synus pynoidális nevű betegség.Attól van,hogy ott a szőrtüszők nem jönnek ki a bőr felszínére,és begyulladnak.Szerencsés vagy mert kifakadt,de ha ez nem így történt volna,akkor nagy tályog keletkezett volna ott,amit sebésznek kellett volna kivágni.Elmúlhat most már magától is,de ha nem akkor fordulj sebészetre,beutaló nélkül fogadnak,és kitakarítják neked.Ami még valószínű,hogy vissza fog térni ez a gyulladás,és akkor is mindenképp sebész,mert akkor ki kell mettszeni azt a területet,és ez így végleges megoldást fog eredményezni a problémádra.
2009. jan. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!