Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy vérvétel...

Lehetséges, hogy vérvétel közben elkaptam valamilyen betegséget? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tegnap voltam vérvételen. Rendesen be is durrant a vénám... Azóta nem vagyok túl jól.

Ma reggel rettenetes szédüléssel ébredtem, ami még most sem múlt el. Ráadásul most még hányingerem is van pár órája.

Csak beképzelem, vagy tényleg elképzelhető, hogy elkaptam valamit?


2010. nov. 19. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető DE...szerintem a korházban,ahol voltál,annyira sok a beteg és annyi betegség van most,az enyhe idő miatt nem is csodálom.Elég ha valaki aki tényleg azért ment be mert beteg(nem vérvételre)összefogja a kilincset vagy hasonlo.Persz nem feltétlen kell harci ferszerelésbe menni korházba:)De a lényeg h szerintem inkább így kaphattál el valamit,vagy a saját dokidnál(ha voltál nála)a vároban.
2010. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges... Bár, rokonommal voltam, akitől szintén vért vettek, és most mondta, hogy ő se érzi túl jól magát... :S
2010. nov. 19. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Bedurrant a vénád? Odaszorítottad rendesen a vattapamacsot egy darabig?
2010. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen. De amúgy is rosszak a vénáim.
2010. nov. 19. 21:31
 5/5 anonim válasza:
Persze, AIDS.
2010. dec. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!