Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire jó az aloe vera?

Mire jó az aloe vera?

Figyelt kérdés

nekünk itthon nagyon szép,vastag levelü aloe vera-ink vannak.

szeretem a növenyeket,de néha van pár feleseleges levél,gondoltam kiprobalhatnam hat e az aloe vera.

csak sajnos fogalmam nincs hogy mit lehet vele kezdeni?

mire jó? és hogyan tudom elkésziteni?

előre is köszönet:)

15l


2010. nov. 20. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából majdnem mindenre. Leszedsz egy levelet és eltöröd és a benne lévő folyadékkal bekenheted a szúnyog csípést,sebeket,kiütéseket
2010. nov. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Le kell szedni róla késsel a "héját" és 1 átlátszó kocsonyás anyagot kell kapnod azt mondjuk rárakod égési sebre és lehet hatni fog.

De ha nincs beoltva a növény sztem nem csinál semmit.

18/F

2010. nov. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. nov. 20. 13:23
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Én nem bíznék olyan növényben, amit aranyértől kezdve rákon át a fogszúvasodásig mindenre csodagyógyszerként ajánlanak. Amúgy klinikailag csak hashajtó hatása bizonyított...
2010. nov. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:O
2010. nov. 20. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:

1.

vagyok nkünk is volt aloe veránk és tényleg mindenre jó volt. Nyugodtam használhatod

2010. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!