Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az aloe-vera gélt mire lehet...

Az aloe-vera gélt mire lehet használni?

Figyelt kérdés
Most vettem egy 1 literest, minden nap megeszek egy két kiskanállal belőle, mert azt olvastam jó a szervezetre nézve, de szeretném ha mondanátok tapasztalatokat, mire jó még? és mennyire hatásos..stb
2011. febr. 1. 10:28
 1/2 anonim válasza:
Ha van pénzed akkor mindenre jóXD Az alo vera értékes, de nem lehet mindenre jó és mégis csinálnak belőle akár fogkrémet is ha kell nekedXD Jó pénz van abban, de nem neked:D
2011. febr. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy belsőleg gyomor- és bélbántalmakra jótékony hatású, gyulladáscsökkentő, gomba- és baktériumölő, szövetregeneráló hatású. Állítólag azon kevés gyógynövény közé tartozik, ami vírusölő hatású. (Ha jól tudom, még a fokhagyma és a citromfű ilyen.) Továbbá mivel rengeteg fontos enzimet tartalmaz, az immunrendszert erősíti.
2011. febr. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!