Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fenistil csepp mindennapra?...

Fenistil csepp mindennapra? Van valamilyen allergiám,2 év alatt orvosról orvosra jártam, nem tudják, hogy mi bajom, de ettől eltünnek az allergiás reakcióim. Nem lesz bajom tőle, ha mindennap szedem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 13:04
 1/4 A kérdező kommentje:
hmm?
2010. nov. 21. 17:03
 2/4 A kérdező kommentje:
orvossal nem konzultáltam ezzel kapcsolatban..szerintetek?
2010. nov. 22. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz, és a hatása kielégítő.

Évekig lehet szedni 2-3x 20 cseppet, csecsemő is szedheti.

De ez csak tüneti kezelés.Vigyázz, kicsit altat.Pl autóvezetés.

És az sem oké, hogy nem tudni mi a bajod.

Tegyél még 1 kört, azután kezdj el a kajáddal és a környezeteddel foglalkozni, mert ott lesz valami.

Magánorvosnál vérlabor, ragaszkodj a vérkép-hez is.Májfunkció, hasnyálmirigy, vizelet nitrogén(ubg), koponyaröntgen, fogász, góckeresés, nőgyógyászati ultrahang, eddig fél év a körzeti mókusnál. vagy ha összejön, akkor Bp.-en 250000 egy teljestest PET-CT...

jobbulást.

2010. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Kicsit megkönnyebbültem:) pár hét múlva megjön a vérvételes allergia-teszt eredménye. Hátha akkor okosabb leszek:) ha nem akkor, akkor is szeretnék a dolog végére pontot tenni.
2010. nov. 22. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!