Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudtok ajánlani nyaki...

Mit tudtok ajánlani nyaki gerinc problémákra?

Figyelt kérdés

Emiatt sokszor fáj a nyakam és a fejem is. Izomlazítónak Tigris Balzsamot használok ami elég jó, de kéne még masszázs és nyaki gerinc torna...ezekre tudtok valamit ami mondjuk télleg jó? (esetleg gyógytornász ajánlotta)

Plusz ha csinálom a gyakorlatot össze vissza ropog a nyakam, az nem gáz? :S


2010. nov. 21. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz, ő majd tusja add tippeket, esetleg megműtenek, na nagyon gáz.
2010. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nagyon gáz
2010. nov. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Külföldön vagyok nem tudok dokihoz menni most, ill már voltam, de ez hosszú... webbetegen mondta a doki, hogy végezzek gerinctornákat meg amit írtam.. de köszi, hogy egyből a műtétet hozod fel.


Azért várom a hasznos válaszokat :( :)

2010. nov. 21. 19:46
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem 27 évesen már nyakcsiglya kopásom van,szédüléssel,fejfájással eg persze a ropogással jár együtt....engem gyógymasszázsra és tornára küldtek.....
2011. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!