Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik a tapasztatok a gerinc...

Mik a tapasztatok a gerinc melletti érzéstelenítésről?

Figyelt kérdés
Milyen maga a tűszúrás? Milyen hamar lesz érzéketlen? Teljesen érzéketlen lesz? Mennyire rossz érzés? Mennyi idő után tér vissza az érzet?
2011. okt. 2. 13:02
 1/5 A kérdező kommentje:
senki?
2011. okt. 2. 13:47
 2/5 A kérdező kommentje:
:(
2011. okt. 2. 18:38
 3/5 nikaa11 ***** válasza:
Attol függ miért kell? nekem ismerősőm szüléshez kapott egyet,de valami gixer történt mert azóta sántit és megmondták hogy attól. sz0óval veszélyes, én nagyon félnék!
2011. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szuper
2011. okt. 7. 15:39
 5/5 anonim válasza:

Én kétszer kaptam, egyszer hagyományos szüléskor, ami nem volt olyan "erős", ám enyhítette a fájdalmakat, de meg nem szüntette.

A tűszúrás olyan, mint egy méhcsípés, ám a szúrás közben nem szabad megmozdulni, na az a legnehezebb :) egyszercsak hátba böknek egy tűvel, s közben meg se mozdulj... saját érdekedben. Legközelebb akkor kaptam, amikor a második gyermekem született császármetszéssel. Na az totálisan kiütött, semmit nem éreztem, a műtét alatt ébren voltam, vicces -és komolyan mondom az volt- amikor végeztek és felemelték a lábam, egyszerűen el sem hittem, hogy az enyém. Utána egy ideig nem szabad emelgetni a fejed, csak oldalra forgatni, ha inni akarsz pl. mert ha megteszed, állítólag iszonyat fejfájást okoz. Nem emlékszem mikor ért véget az érzéstelenítő hatása, talán mert fokozatosan szűnt meg.

Azt gondolom, nagyban függ -az esetleges szövődmény- hogy mennyire profi az aki adja. Nekem szerencsém volt, SEMMI BAJOM NINCS! ...de hallottam én is furcsaságokat, úgymint időközönkénti lábremegés ilyen fajta érzéstelenítés után.

2011. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!