Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet eltávolítani egy...

Hogy lehet eltávolítani egy szemölcsöt egy nap alatt?

Figyelt kérdés
lefagyaztottam...de az ugye 2 hétbe telik.A neten olyanokat láttam hogy mások lefagyaztják és utána levágják.Csak ez az egy megoldás van?
2009. jan. 13. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

En regen foghagymat kotottem ra, es hamarosan leesett. Direkt a szemolcsre tegyel pucolt foghagymat, es majd erzed ahogy szivja ki, ragaszd le.

Ez a foghagymas dolog a labamon jo volt, viszont jott a kezemre is 1, aztan megegy, es megegy, amig elmentem a sebeszetre, es kiegettek. Kb. 5 perc volt, nem veszes, kaptam szurit fajdalamcsillapitokent, es kiegettek a szemolcsot. Nem jott vissza termeszetesen.

Ha tudsz, menjel holnap be a sebeszetre, es kerd hogy egessek ki.

2009. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
1 nap alatt szerintem sehogy.Én fogkrémmel kentem be,kb(a nagyságától függően)2-5 nap folyamatos kenés esetén leesik magától,
2009. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

a kiégetés nagyon fáj --?--hagy sebet maga után?

előre is köszi

2009. jan. 13. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem faj a kiegetes, irtam hogy kapsz erzestelenitot. Seb nem marad, be volt ragasztva 1 napig. Nem veszes, a hely nem latszik szinte, csak en latom, hiszen tudom hogy ott volt valami. Ha tobb van mar, menjel el vele a sebeszetre, mert csak tovabb fognak terjedni, akkor rosszabb lesz kiirtani.

De tenyleg ne felj, amikor csinaljak ne nezz oda.

2009. jan. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!