Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan lehet szemölcsöt...

Hogyan lehet szemölcsöt eltávolítani?

Figyelt kérdés
Az arcomon van pár anyajegy szerű szemölcs, már kiskorom óta, de engem zavar és szeretném eltávolítani.Van rá valami kenőcs vagy gyógyszeres kezelés?
2009. febr. 10. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A Duofilm kenőcs az jó volt nekem, 1-2 nap alatt eltüntette mindet, de nekem a kezemen volt. Recept nélkül kapható, szóval a patikában eltudják mondani, hogy az arcodra is jó-e. Nemtudom pontosan, de nem túl drága, pár 1000ft. 2-3. Nekem ez az egy volt jó.
2009. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem kísérleteznék az arcomon lévő anyajegy, de szemölcs recept nélkül kapható szerekkel való eltüntetésével. Mutasd meg bőrgyógyásznak, mert nem csak esztétikai szempontok miatt fontos, hogy szakember nyúljon hozzá.
2009. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább menj bőrgyógyászhoz. Nekem is van az arcomon egy, és már majdnem elintéztem magamnak itthon, amikor meggondoltam magam, és elmentem a bőrgyógyászatra. Kiderült, hogy nem is szemölcs volt, hanem anyajegy.
2009. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!