Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eljöhettek ezek a tünetek az...

Eljöhettek ezek a tünetek az idegesség miatt?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sok a stressz,családon belül,sokat idegeskedem.Ma 2 napja hogy ágyban vagyok,úgy érzem mintha elhagyott volna az erőm.a szemeim karikásak,nagyon rosszul festek..

Ja, majd el felejtettem, a mensim is késik már több mint egy hete, 3nappal ezelőtt azt hittem hogy megjön, de csak pár vércsepp volt.azóra minden nap van pár vércsepp de semmi több.sosem volt még ilyen,és késni sem szokott.

lehet mint ez az idegességtől?

16/l


2010. nov. 23. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
ja
2010. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet bizony a stressztől, vagy a kimerültségtől :)
2010. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen,sajnos lehet,az erős,tartós stressz a testre is rombolóan hat,nem csak a pszihére.
2010. nov. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ha tényleg így van nem tudom mit csináljak:Sugyanis itthon nem változik semmi és tudom hogy nem fog menni hogy ne idegeskedjek miattuk.elég rossz..


köszi a válaszokat.tanácsokat esetleg várok még.köszi

2010. nov. 23. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!