Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomorfájásra mit ajánlotok,...

Gyomorfájásra mit ajánlotok, ami recept nélküli és nincs vmi rossz mellékhatás, és nem kell orvosi "engedély"?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha kávézol, ne kávézz!!!

Ha cigizel, ne cigizz!!

Kamillatea.

2010. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb az okát kellene megtalálni annak, hogy mitől fáj a gyomrod... A terápia általában csak a diagnózis után következik...Ha ég a gyomrod,akkor Rennie Antacidum (vény nélkül kapható),tej, vagy szódabikarbóna segíthet. De ha a fájdalom hosszabb ideje fennáll, én inkább elmennék orvoshoz, hogy kizárja az esetleges gyomorfekélyt vagy más gyomorbántalmakat.
2010. nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Természetes ásványi anyagként a magnéziumot ajánlom.

A Pharmavit-nak van 250mg magnéziumot tartalmazó pezsgőtablettája, ami gyógyszertárban kapható recept nélkül.

Én mindig ezt szoktam inni (vízben feloldva) és minden másnál hatásosabb, mert a pezsgőtabletta formula miatt gyorsan tudja hasznosítani a szervezet.

A magnéziumról annyit, hogy általában hiányzik az emberek szervezetéből, ezért érdemes napi szinten pótolni.

Az idegrendszerre is jó hatással van (lásd MagneB6 reklám a tévében).

2010. nov. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!