Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol lehet olyan 72 órás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan 72 órás tablettát venni amihez nem szükséges orvosi recept?

Figyelt kérdés
Egy olyan gyógyszert használok ami befolyásolja a terhességi tesztek eredményét. Semmiféle képpen nem lenne aktuális a gyerek de patikákban 72órás tablettát csak receptre adnak! a körzeti orvos nem rendel nekem meg holnap lejár a 72 óra! SEGITSETEK KÉRLEK
2009. febr. 2. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Sehol máshol nem fogsz kapni 72 órásat, csakis kizárólag orvosi recepttel válthatod ki. Menj el a kórházba nőgyógyászatra, vagy ha olyan városban élsz akkor tiniambulanciára. Jó lenne ha még most este elmennél, mert minél előbb vezsed be, annál jobban hat.
2009. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
milyen mellékhatásai vannak?
2009. febr. 2. 17:01
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Szia,

Olyan gyógyszer nincs amit nem orvos ír fel, ezt csak receptre adnak.

Esetleg szülőknek elmondani, hogy tiniambulanciára menjetek el...

2009. febr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasfájás, szédülés... De szerintem neked most nem azt kellene figyelni, hogy mik a mellékhatásai, hanem azt, hogy minél előbb bevedd. Jobb, mint egy abortusz.
2009. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
2009. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Sehol. Vényköteles. Gondolom van 1000 körzeti a városodban (már, ha ott laksz), arról nem is beszélve, hogy nőgyógyász írja fel hagyományosan...Simán elintézhetted volna ma délelőtt a felíratást. Egyébként meg így is marad 15 % esélyed, hogy terhes maradsz és mivel ennyit vársz a bevétellel, még nagyobb az esély...
2009. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Szia.

Az én történetem a következő 17 éves koromban az akkori párommal becsúszott a baleset és akkor úgy gondoltuk még nem kéne hogy szüljek hisz még nagyon fiatal voltam , éjszaka volt és nem volt a környékünkön kórház meg orvosi ügyelet a legközelebbi kórház is 35 km volt tőlünk de volt egy éjjel nappali patika a tőlünk levő 10 km városban , beültünk éjszaka közepén az autóba elmentünk a patikához és azt mondtuk a patikusnak aki persze nem ismert minket hogy nagyon messziről vagyunk itt nyaralunk a közelben rokonoknál de becsúszott a baleset még 1 hét mire hazamegyünk és legyen szíves adjon nekünk 72 órás tablettát mert még csak 17 éves vagyok és felelőtlen voltam de tanultam belőle de még nem szeretnék szülni , a patikus megszánt és kaptam gyógyszert mindenféle recept, orvos és mindenki tudta nélkül , bár lehet ez egyedi eset és nem volt szép tőlünk hogy nem mondtunk igazat de a cél érdekében muszáj volt megtenni , ez 10 éve volt azóta nem tudom mit változott a helyzet mert azóta nem kerültem ilyen helyzetbe de ha nem szeretnél szülni és beismerted a hibádat hogy felelőtlen voltál akkor szerintem egy próbát megér ha nem sikerül akkor reggel irány a doki , ez egy jó tanács volt részemről és tudom hogy ezért a történetért most itt sokan le fognak pontozni , de csak a saját tapasztalatomat írtam le.

Remélem minden úgy fog történni ahogy te szeretnéd.

De egy plusz megnyugtatás ha 72 órán belül vala oknál fogva mégsem tudnád beszerezni a tabit és kiderül hogy babát vársz amit úgy tudsz meg ha holnap nem tudod a tabit bevenni azonnal menj orvoshoz aki csináltat egy labort sürgősséggel és abból kiderül hogy babát vársz-e és ha igen kaphatsz egy injekciót ami egy erős vérzéssel elhajtja belőled , ezt onnan tudom hogy nemrég fejeztem be a sulit és a volt osztályfőnököm mesélte hogy egy pár hónappal ezelőtt ő is így járt , ne ess kétségbe mert van megoldás csak tenned kell érte.

Kitartás. :-)

2009. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Bp-i vagy? Ha igen, tudok segíteni. Van egy olyan gyógyszertár az egyik kerületben, ahol iszonyat sok roma lakik. Ezért ebben a gyógyszertárban a fogamzásgátlókat recept nélkül adják ki, csak hogy védekezzenek! Lehet, hogy a 72 órásat is.

De ez legyen csak végszükség. Gondolom Te is tudod, hogy a leghelyesebb az lenne, ha elmennél dokihoz felíratni és Ő el is mondana mindent erről a gyógyszerről. (mikor fog megjönni a mensi, mire kell figyelni stb)

2009. febr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia engem érdekelne, hogy hol van ez a Bp.-i gyógyszertár?!
2010. márc. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!