Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sikeresen szembefújtam magam...

Sikeresen szembefújtam magam véletlenül parfümmel. Ugye elég, ha "kimosom"? Ugye nem kéne meglátogatnom ezzel mondjuk az ügyeletet, vagy valami?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól kimosod szerintem tutira elég, egyik barátnőm egyszer hajlakkal talált a szemébe...azt mondta ki nem mossa, mert akkor lejön a sminkje:)...még mindig lát:)
2009. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :) Áh, már kétszer kimostam, msot már elviselhető :S :)
2009. jan. 14. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a fülembe fújtam bele véletlenül, és egy hétig jártam magas lázzal a kórházat, úgy begyulladt. Legalábbis nagy valószínűséggel ettől volt. A szem még érzékenyebb. A szemed világa pedig mindennél fontosabb! Ezért én a helyedben nem sajnálnám azt az 1-2 órát, amit az orvos felkeresésével kell tölteni - max. azt mondja, hogy nincs miért aggódnod!
2009. jan. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél egy pohárba színültig langyos vizet vagy kamillateát, mártsd bele a szemed, és nyissad-csukjad néhányszor, az teljesen átmossa.
2009. jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!