Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok, és hasznos...

15 éves vagyok, és hasznos tanácsot szeretnék kérni! Mostanában olyan pattanások jelennek meg az orcomon, amik kb.2 hétig nem múlnak el, kinyomni nem lehet, kemény mint a zsírcsomó. Ha megnyomom nagyobbodik. Mit ajánlotok? Egyéb ötletek pattanásokra?

Figyelt kérdés
Pattanásos bőr, zsírpattanás, zsíros bőr
2010. nov. 25. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen kérlek ne nyomogasd, inkább menjél el kozmetikushoz.
2010. nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek a bőr alatti mitesszerek, pattanások maguktól szívódnak fel, és akár egy hónapig is megmaradnak.. Kellemetlen, fáj, és ha nem is feltétlen látszik, akkor is lehangoló..

Én is hasonló cipőben járok, nálunk családi hagyomány a problémás bőr. Javaslom keress fel egy kozmetikust, aki ajánlhat neked krémet, ami megszünteti a bőr alatti gyulladást. Én Ilcsi habkrémet használok, és nekem bevált, de lehet, hogy van más alternatíva is: ezt majd a szakértő tudja eldönteni. A boltban kapható márkás krémek között én nem láttam olyat, ami ilyesmire hatékonyan alkalmazható lenne..

2010. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Irány a bőrgyógyász.
2010. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gyakoriválaszok_560 válasza:
Neogranormon vagy mi az jó krém !
2010. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neogranormon valóban nagyon jó, felületi hámsérülésre, kipirosodásra. De erre a problémára nem használható..
2010. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat :)
2010. nov. 26. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!