Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csukló törés maradando lehet?

Csukló törés maradando lehet?

Figyelt kérdés
a bátyámnak szilánkosra tört mind a ketö csukloja altatás melet platinumal rögzitik vagy mit és seb öszeforása után begipszelik miben bizak hogy felgyógyul és normális életet él vagy nem fogja töbé mozgatni?
2010. nov. 27. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy túlságosan releváns a tapasztalatom, de azért elmondom. Nekem egyszer tölt el a csuklóm 18 éves korom körül, igaz, csak úgy normálisan, nem szilánkosan, úgyhogy nem kellett műteni, semmi, csak gipsszel rögzítették. Ma már nem érzek belőle semmit, kivéve ha erősen és gyorsan elkezdem rázni azt a kézfejemet. Egyébként minden szempontból teljes értékűen tudom használni.
2010. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok választ adni, de abba gondolj bele, hogyha nem tudná használni, akkor tök felesleges rögzíteni platiummal. Biztos tuja majd használni. Az orvosok is ált a legegyszerűbb megoldást javasolják. Amputálni nem amputálják szóval szerintem jól fog végződni a dolog. Minden jót kívánok neki! Gyógyuljon fel!
2010. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egészen biztosan fogja tudni mozgatni.
2010. nov. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm megnyugodtam féltemtöle hogy nagyob baja lesz téleg nagyon köszönöm
2010. nov. 27. 22:19
 5/9 A kérdező kommentje:
várom még a továbi válaszokat
2010. nov. 27. 22:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező. Megírnád mi történt, hogy ennyire eltört a bátyád mind a két csuklója? Gondolom, nem egy sima hasraesés volt. Autóbaleset? Tényleg, mennyi idős a bátyád?
2010. nov. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szia leeset egy ocsi hátujárol 26 éves
2010. nov. 30. 09:31
 8/9 A kérdező kommentje:
leeset egy kocsi hátuljárol és ugy eset hogy eltört mind a ketö csukloja és az egyik alkarja
2010. nov. 30. 10:50
 9/9 anonim ***** válasza:
26 éves korban még elég gyorsan meggyógyulnak a törések. Reméljük az orvos szépen összerakta az eltört csontokat.
2010. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!