Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már eltörve valamid?...

Volt már eltörve valamid? Csukló, kar, stb. Pontosan hogyan történt? A kórházban mit csináltak vele, műteni kellett?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A mutatóujjam ujjperce. Épp nagyon ideges voltam,csuktam be a kocsiajtót, de az ujjam még ott volt...És rácsuktam, de annyira,hogy az ajtó meg sem állt az ujjamnál, úgy becsukódott mintha ott se lenne. Hát nagyon fájt. Igazából csak később tudtam meg, hogy eltört, nem mentem vele azonnal orvoshoz. Mire mentem, már késő volt, összeforrt, de a mai napig ha behajlítom az ujjam, érzem, ahogy ott "kattog".
2011. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A lábfejem tört el.Munkaidőben amikor rosszul léptem a lépcsőn.Kifordult a lábam,és a talpam szélénél eltört a csont.

A kórházban röntgen után előbb fekvő majd járó gipszet kaptam.

A csuklom is el tört egy banknál.A biztonsági őr záróra idején amikor engem kiengedett,nem akarta hogy a pasas aki be akart még gyorsan menni a bankba besurranjon.Így gyorsan becspata az ajtót,de a kezem ott maradt,mert beakadt a kis táskám.

A kórházban rögzítették a csontot,majd begipszelték.A bank peren kívül megegyezett velem..

2011. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A csuklóm. Az egyik barátom bringázás közben brahiból belém jött. Elestem, eltört. Másnapig nem foglalkoztunk vele, mert tudtam mozgatni, de egyre csúnyább lett, ígybementünk Gödöllőre, rtg. Küldtek Madarászba.

Ott altatásban visszatették normál állapotba, aztán két hetente ellenőrzésre kellett járni.

2011. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!


Általános 2.-os voltam, tesiórán fellöktek. Eltört a bal könyök ízületem, és a felkarcsontom végigrepedt.

2x műtötték. A könyökömben csavar volt, aminek a vége kilógott (brrrr...), csak egy géz takarta. A felkarcsontom pedig drótozva volt. A 2. műtétkor vették ki a vasakat.

egész jól rendbe hozták, csak a front van fáj nagyon a csont, meg egy kicsit zsibbad, ha sokáig emelem.

2011. aug. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!