Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan mostok hajat? Először...

Hogyan mostok hajat? Először használjátok a "gombaölő sampont és utána mostok a sima samponnal hajat vagy épp fordítva?

Figyelt kérdés

Nagyon viszket a fejbőröm és nem tudom eltalálni, melyikkel kezdjem

17F


2010. nov. 28. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én először sima samponnal mosok hajat, aztán felkenem a korpásodás és seborrhea (bocs ha rosszul írtam, nincs kedvem utánanézni pontosan :D) elleni hát.. olajszerű izét, mert nekem olyan van. :) Azért másodjára kenem fel, mert akkor az marad a fejbőrömön végleg, ha elsőnek kenném, akkor szépen el is távolítanám szinte a hatóanyagot a sima samponnal. :S
2010. nov. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
XD Jézusom, de hülye vagyok, hogy ez nekem mért nem jutott eszembe hehe:D Köszönöm a válaszod, Én am Nisoral sampont használok, de már alig van benne:(
2010. nov. 28. 10:39
 3/4 anonim ***** válasza:
a bibi csak annyi hogy ez a rohadt sok vegyszer úgy tönkre teszi a hajat mint a huzat. Én megmosom gyógynövényessel 1szer 2szer átöblítem aztán jó napot.
2010. nov. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk az igaz, lehet hogy leöntöm csalánteával aztán a gombaölővel, és ahogy te mondtad, jó napot:D
2010. nov. 28. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!