Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most akkor én rossz fogorvos...

Most akkor én rossz fogorvos leszek?

Figyelt kérdés
szívem leghőbb vágya, hogy fogidoki legyek, de a helyzetem az, hogy szinte minden fogam be van tömve, és ami még nincs az romlik, nem tudok ellene mit tenni már, mindig mosom, az édességről is lemondtam már..... Mit fognak gondolni rólam majd a pácienseim, ha megtudják, hogy rosszak a fogaim? ...olyan rossz érzés :(
2010. nov. 29. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
semmit. a suszter cipője is mindig lyukas.
2010. nov. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek egyformák a fogai, kedves leendő fogdoktor! Ha egyébként rendszeresen tisztítod meg vigyázol rá, akkor valószínűleg nem tehetsz arról, hogy romlanak. És ez a szakmai tudásodat végképp nem befolyásolja. Viszont majd csinálhatsz magadnak gyönyörű műfogakat, és neked lesz a legszebb mosolyod! :D

Sok sikert!

2010. nov. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én rájöttem valamire és azóta stagnálnak a fogaim. :)

Épp a sok fogmosással és a sok sikálással volt a baj, meggyengült a zománcom, és ezért ment tönkre az ínyem (állandóan begyulladt, mert beledörzsöltem a bacikat) és a fogaim. Mióta puha fogkefével nem súrolom, csak enyhén mosom a fogamat és mindig használok alkoholmentes szájvizet utána, azóta nincs problémám sem. Kár, hogy erre 40 évesen jöttem rá és egyik fogdoki sem mondta....:(

2010. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, jól esett, hogy nem fontos..huhh.. k9szi még egyszer
2010. nov. 29. 19:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok :D Én is fogorvos akarok lenni, de nagyon :) Nekem is gyorsan romlanak a fogaim, hiába mosom meg minden nap reggel-este. Éljenek a gagyi fogú dokik! :D Örülök, hogy nem vagyok egyedül :)
2016. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!