Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 4 napja tartó erős tarkófájdal...

4 napja tartó erős tarkófájdalom. Valaki valamilyen tapasztalat?

Figyelt kérdés

Volt már ilyen 2-szer 3-szor hogy nagyon erősen fájt a fejem, iskolába sem tudtam menni.De most a tarkóm fáj iszonyatosan.Még egy ilyen sokáig tartó, erős fájdalmat nem tudok elviselni..Egyébként gyakran is fáj a fejem, de ezek általában elmúlnak ha beveszek gyógyszert.Érdemes-e fejfájás ambulanciára elmenni?És ott mit csinálnak a páciensel?

A válaszokat előre köszönöm!


2010. nov. 30. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltétlenűl nézesd meg, mert lehet aorizma is, ami ha elfakad meghalsz, mint egy 35 éves barátnőm, aki 3 napig csak kapkodta a fájdalomcsillapítót, és egyszer csak összeesett az utcán, és a kórházban meghalt. Kérjél sürgős agyi CT vizsgálatot.
2010. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a vérnyomásod magas, méresd meg!
2010. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ

14 éves vagyok a vérnyomásom pedig rendben van.

pontosan ezért nem tudom mihez kezdjek mert fogalmam sincs mitől van a fájdalom.

nem is ülök sokat a gépnél, főleg hétköznap hiszen tanulok.

nagyon elkeserítő ez a zsibbadás és fájdalom:( megyek is..

2010. nov. 30. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!