Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy nap 2 energiaital fogyaszt...

Egy nap 2 energiaital fogyasztasa karos? 15l

Figyelt kérdés

mielőtt még valaki megvadolna,h de fiatal avgyok,meg minden,előre szólok,h nem iszom gyakran,sőt nagyon ritkan,mert tudom,h nem egeszseges....de mégis..két dobol Hell nevő energia karos kb. reggel 8:15től 14:00 között ha fogyasztom??

tenk jú:)


2010. dec. 1. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Semmi bajod nem lesz.
2010. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nem minden egyes nap iszol, akkor nem káros.
2010. dec. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszii,akk jó:D
2010. dec. 1. 20:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki minden nap benyom kettőt, akkor az hosszútávon kinyírja a veséket. Ha csak néha iszol akkor semmi bajod nem lesz.
2010. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha csak ritkán iszol, sok lesz a koffein meg a taurin és bedobogtatja a szíved meg felviszi a vérnyomásod... fejlődő szervezetnek amúgy sem javallott... De nagy eséllyel nem halálos.
2010. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát igen hosszútávon szerintem káros, de csak ha néha megiszol 1-2-t az nem baj.Amúgy én azt javaslom, hogy energiaital helyett igyál zöld teát, mert abban is van koffein, és még egészséges is.:)Én azt szoktam inni helyette.
2010. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

okés,köszi:)

amugy nem lett tőle semmi bajom,h 2t ittam..csak ramasztam a fiukra..a hatukon cipeltettem magamxD

jaj és meg azt szeretnem kerdezni,h a zöld teatol is ugy felpörögsz?vagy csak nem leszel annyira almos?:)

2010. dec. 18. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!