Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A férjem összeszedett valami...

A férjem összeszedett valami hányás-hasmenést, mit adhatok neki enni?

Figyelt kérdés
Az orvos nem adott neki semmit, mert "majd elmúlik" (mondjuk ilyet még sose hallottam), de mit adjak neki én enni, inni? Reszelt alma tényleg jó? Meg krumpli? Mi az, amit semmiképpen sem?
2010. dec. 3. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
férjem amikor hányós csak a píritós kenyér marad meg benne teával.hasmenésre jó a főtt krumpli.
2010. dec. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Főtt krumpli, natur rizs. Sok folyadék kortyonként. A folyadékpótlás nagyon fontos!
2010. dec. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a hasmenés miatt sok folyadékot kell itatni talán a tea a legjobb. a hányás miatt kerülni kell az intenzív ízeket, amiket leírtak az jó, lehetne joghurtot adni, hogy a bélflóra helyre álljon és c vitamint is.
2010. dec. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

főtt krumpli, főtt répa, keksz, tea.

bár egy régi haver mindig azt mondta ilyen esetben:

2 dl rum és egy tábla keserűcsoki.

én nem próbáltam:)

jobbulást a párodnak.

2010. dec. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Főtt krumpli, háztartási keksz. Kamilla tea kortyonként, hidegen, ízesítés nélkül.
2010. dec. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia! A barátom is ebben betegedett meg. Azt mondta a doki neki, hogy gyümölcsöt nem ehet. Pedig kívánná a mandarint.

Ha enne gyümölcsöt, rögtön menne a hasa.

Pirítós, főtt krumpli, keksz, tea, rizs.. ezeket eheti most.

2010. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már elmúlt neki azóta, maradtunk az itteni hagyományos tanácsoknál mi is, a csoki-rum párosítást meghagyjuk vállalkozókedvűbbeknek. :))
2010. dec. 6. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!