Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mért hullik folyton a hajam?...

Mért hullik folyton a hajam? Rendszeresen táplálkozom sportolok. Mi baj lehet?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Genetika.
2010. dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vashiányod van. Menj el vérvételre!
2010. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi még várom a véleményeteket
2010. dec. 3. 17:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Fogászati problémád nincsen?

Nem vicc, apu kollégájának rendesen elkezdett hullani a haja. Már minden szir-szarral kente amikor egyzser javasukták, hogy menjen el a fogorvoshoz. Nem fájt a foga semmi látható baja nem volt, mégis az egyik foga gyökerén volt valami. (A neve eszembe nem jut most, de kiműtötték neki, iylen kicsi daganat jellegű.)

Utána visszanőtt a haja.


Elől nekem is 2 éve kihullott a hajam. Mentem én is fogorvoshoz, meg is röntgeneztek, de semmi. (Amúgy a fogorvos is megerősítette, hogy tényleg van olyan fogászatni gond amitől kihullik a hajad.)

Viszont nekem az elmúlt 2 hónapban elkezdett visszanőni a hajam. Ilyen gyerek pehely-hajak nőttek ki, pedig nem kentem semmivel.

Úgyhogy már én sem értem ezt...

Amúgy nagyapám teljesen kopasz, így elvileg lehetne genetikai alapon is.

2010. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi.majd én is elmegyek fogászatra
2010. dec. 4. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!