Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » MemoLife tabletta? ( Az...

MemoLife tabletta? ( Az válaszoljon, akinek hatott )

Figyelt kérdés
Mikor kezdjem el szedni, hogy hasson? Pl:. Tanulás előtt 1órával? Vagy mikor?
2010. dec. 3. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Kevered a dolgokat, ez nem "belevéssük az agyba a szöveget szó szerint" hatású anyag, hanem táplálkékkiegészítő, úgy kell szedni, mitn valami vitamint, deha amúgy nincs hiányod, akkor nem fogsz javulást se tapasztalni. Ugyúgy keményen kell tanulni melette is, nem helyettesíti!
2010. dec. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam. :D De segíti a tanulást :D Nekem ez éppen elég. :D
2010. dec. 4. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ez 1 csodaszer :D Én vagyok a legjobb példája a tanulási nehézségeseknek :D Valamit megtanulok és elfelejtem... tanulás közben elalszom, stb. már 4hónapja szedem és nagyon király. Persze, tanulnom kell, de az anyag jobban a fejemben marad, gyorsabban előjön az infó, érzem az összefüggéseket, és sokkal éberebb vagyok. Nem mellesleg végre tudok bulizni :D Előtte nem tudtam, mert 11-12 fele már jött a szundi :D De most reggel 7ig nyomatom. Igaz igaz, mellé iszom 1 csomó kávét is. (csak vizsga időszakban)
2013. jún. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!