Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek elmenjek orvoshoz,...

Szerintetek elmenjek orvoshoz, ha?

Figyelt kérdés

7 éves koromban elestem, úgy, hogy nagyon beütöttem mindkét térdemet. Sokáig menni is alig bírtam, 3 évig fájt, orvosnál akkor nem voltam vele. Mostanában, vagyis az elmúlt 2 évben mindkét térdem annyira fáj, hogy sokszor egy rövid séta is megterhelő, a térdem bedagad. Van, hogy behajlítom a lábam, és utána nem tudom kinyújtani, mert a térdhajlatomban valami ín, vagy idegszál beakad, és csak hatalmas fájdalmak árán sikerül kinyújtani a lábamat, és ropog. Azért kellene elmennem orvoshoz, mert ha nincs felmentésem, a tesitanár képes, és lefuttat velem 2000 métert, aminek az lenne a következménye, hogy napokig lábraállni képtelen lennék a fájdalomtól. Ötletek?


16 éves lány


2010. dec. 5. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet de nekem az első az lett volna már hogy elmenjek megnézetni. Szerintem tedd ezt te is ha nem akarod lefutni azt a 2000m-t.
2010. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Már régesrég el kellett volna menned, és addig járni orvostól orvosig, amíg nem csinálnak vele valamit! Nem a tesióráról van szó, hanem hogy fogsz-e járni... A szüleiddel nem beszélsz erről?

És vigyázz, hogy ne hízz el. Kis dundiság belefér, de jelentős túlsúly nagyon megterheli a térdet.

2010. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel levállt egy darab a térdizületeidből amikor 9 éve elestél, és az okozhatja a problémádat. Jobb lenne szakorvost felkeesni, mert ha 16 évesen ilyen gondot okoz, akkor később csak rosszabb lesz!
2010. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy súllyal nincs gond, vagyis nem vagyok kövér. 46,5 kg vagyok kb.
2010. dec. 5. 22:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Én már akkor elmentem volna orvoshoz. Nem is értem mire vársz még...
2010. dec. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát az elmúlt 1 hétben már nagyon fáj, ami azt illeti aludni sem nagyon tudok miatta, de nem akarok hiányozni a suliból...:S
2010. dec. 5. 23:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy egy napba belehalsz..menj el orvoshoz, vizsgáltasd ki magad és kérj aznapra igazolást. Vagy suli után menj orvoshoz nem tudom meddig vannak, max jó sokan lesznek.
2010. dec. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Faluban lakom, itt délután nincs rendelés.:S Nem tudom, mit tegyek. Már hiányoztam egy csomót, mert nagyon meg voltam fázva, és napokig lázasan fetrengtem. Anyám kiborul, ha most odameek hozzá, hogy "jaj, anyu, fáj a térdem, elmehetek orvoshoz?" Viszont ha nem megyek, le kell futnom, és abból meg kórház. :S
2010. dec. 5. 23:10
 9/11 A kérdező kommentje:
Megnéztem, h ortopédián mikor van rendelés. Beutaló kell, ezt eddig is tudtam, csak és kizárólag hétfőn déltől este 7ig van rendelés. Na most akkor milegyen?
2010. dec. 5. 23:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Két éve fáj, és anyukád nem tud róla????? Sürgősen szerezd meg a beutalót, és egyúttal a háziorvostól egy felmentést is, mivel az ortopédiára még időpontot is kell kérned, és azt több hétre adják! És ne félj emiatt hiányozni az iskolából, a hosszú távú egészségedről van szó, nem arról az egy napról! (Én tanár vagyok, és inkább látnálak az orvosnál, mint az órámon!)
2010. dec. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!