Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez nagy aj lehet? Mi lehet a...

Ez nagy aj lehet? Mi lehet a bajom? Ez meg fog majd változni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,amint már említettem egy kérdésemben egy éve és hat hónapja vagyok együtt a barátommal,most októberben feküdtünk le először egymással,eleinte csak petting volt de most már sex is. Eleinte azt tapasztaltam hogy belül a hüvelyemben semmit sem érzek ujjazás közben,nem félem azt hittem hogy szoknom kell még, de most hogy már egy ideje sexelünk egyátalán nem élvezem a sexet, mert nem érzek azon kívül semmit hogy ki be húzogatja.Csak annyit ha egyszer jobban meg löki magát,akkor egy kellemetlen érzést és ennyi..valami bajom lehet????????
2010. dec. 6. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából nincsen semmi bajod, kísérletezhettek, hogy mi jó neked, mit élvezel különösen, de ha nem jön össze semmi, akkor sem vagy beteg. Egyszerűen manapság mindenki előadja, hogy akkora orgazmusai vannak csak úgy simán, hogy a plafon is leszakad bele stb. közben meg az átlagos nőnek a ki-be húzogatás lófsz örömet sem okoz, úgyhogy nem te vagy rendellenes.
2010. dec. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszerűen fiatal vagy még hozzá. A fiúknak magától jön az orgazmus, a lányoknak meg tanulni kell, és bizonyos érettség is kell hozzá. Ha te nem élvezed, akkor folytassátok inkább a pettinget, hogy mindig kellemes élményeid legyenek, mert kár lenne elpuskázni a dolgot, hogy valami kellemetlen vagy semmilyen dologként éld meg a szexet.
2010. dec. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!