Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha köhögnöm...

Mit csináljak ha köhögnöm kell gyomortükrözés közben?

Figyelt kérdés
Holnap gyomortükrözésre megyek, nem ez lesz az első. A gond csak az hogy meg vagyok fázva, az orrom be van dugulva, és állandóan köhögnöm kell, mert irritálja valami a légcsövemet. Félek hogy tükrözés közben is ez lesz, és ugye köhögni nem lehet. Nem nagyon vagyok megfázva, de így kellemetlen lesz. De ugye nem fulladok meg? Új időpont nem kell mert erre is 3 hónapot vártam.
2010. dec. 7. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggodj!Én is így mentem.Szoltam is a dokinak h kicsit köhögök,de érdekes mos nem volt semi baj,pedig megmertem volna esküdni h nem birom ki a vizsgálatot mert annyira sürün volt száraz kühügésem.Bajod nem lesz,amugy nagyon hamar kitudják huzni a csövet.Mond el elötte,és akkor gyorsabbak lesznek szerintem a vizsgálatkor.Nem akarok hülyeséget irni,de szerintem ugy h bened van a csö nem is nagyon tudnál köhögni,hiába hiszed azt h majd akkor kell.
2010. dec. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem tudok köhögni. Csak mikor nagyon "csiklandoz" valami a légutamban akkor az nagyon rossz.
2010. dec. 7. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Ugynez volt hidd el,és még csak ingerem sem volt a köhögére.

Igaz én jol birom a tükrözést és kb.2 perc volt,de ez annak köszönheti ha az ember nyugodt.Mondta az orvos hogy ha az ember hisztizik akkor akár 10-15 perc ha higgadt vagy akkor 2,hát nem gondolkoztam,egyértelmüen nyugi volt.Amúgy szerintem ha belidokainoznak lehet elzsibbad annyira a torkod h azért sem fogsz köhögni,bár ez is csak 1 felvetés.

2010. dec. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, talán nem lesz semmi gond. De tudod ez nem hagy nyugodni. Én amúgysem bírom jól a tükrözést, és ez most még plusszba rosszabbítja.
2010. dec. 7. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!