Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Használ (t) valaki Skinoren...

Használ (t) valaki Skinoren kenőcsöt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég töltöttem a 15-öt, és lány vagyok.

Nem olyan régen voltunk bőrgyógyásznál, és felírta nekem a Skinoren kenőcsöt. Van valakinek tapasztalata róla? Mennyi idő után látható a hatása, és mennyi ideig kell kb. használni, hogy tartós eredményt érjünk el?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. dec. 8. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Két hónapja használom, és ez már kb. az ezredik dolog amit kipróbálok pattanások ellen, de ez sem igazán váltotta be a hozzá fűzött reményeimet.

Nem tudom mennyire vagy pattanásos, de egy próbát azért mindenképpen megér. Ismerőseim között is van akinek nagyon bevált. Valamennyit az én bőröm is javult, csak többet vártam.

2010. dec. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én most kezdtem el használni, a pattanások csökkentek meg a piros gyulladás is! De csíp és viszket tőlle az arcom ha bekenem!
2012. dec. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!