Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van hasonló összetételű krém...

Van hasonló összetételű krém mint a Skinoren?

Figyelt kérdés
A vállam pattanásos és a helye is csúnyán megmaradt, barnás színelváltozás. Voltam bőrgyógyásznál, azt mondta pigment elváltozás, lassan múlik wel de ez a krém segít hamarabb eltüntetni, kb 2 hónap alatt és még a pattanásokat is megszünteti. Ahhoz,h felírja (mivel magánrendelés) 3000-et kellett fizetni, a krém is 3000. Azt mondta elégnek kell lennie a 20 ml-nek kb 2 hónapig, de ha nem akkor írassak fel újat. Kb ez történt 2 hete és még kb 1 hétig elég a krém. Újabb 6000-et nem szívesen adnék ki, de ha muszáj akkor ezt fogom tenni. De előtte szeretném tudni van-e valami más készítmény ami jó rá.
2011. okt. 13. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom már nem aktuális, de azért leírom..

A háziorvosod is kiírja a Skinorent! Legalábbis én vele írattam másodjára. Nem kérdezte mire kell.. De ha még papírod is van róla, hogy már kaptál ilyet, pláne nem fog belekötni. Én pl. fogamzásgátlót is nála íratok.

Azt nem tudom, hogy van e hasonló készítmény, én nem merek váltani. Illetve a hasonló ugyanúgy receptköteles.

2012. ápr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Csak egy leírást kiemelve:

[link]

E szerint, ez a krém is olyan rossz minőségű kőolaj származékokat tartalmaz, amire az emberek bőrének nagy többsége további irritációval válaszol, és akár további pattanásokhoz vezet.

Szóval a tanácsom:

1. használj olyan krémeket, kozmetikumokat, ami nem szennyezi tovább a tested, bőröd.

2. méregtelenítsd a bőrödet gyakran, főleg a pattanásos területen.

3. belülről is méregteleníts. (étrend!!! vitaminok, ásványi anyagok) (nem vagyok híve a rövid kúráknak)


Hogy ezt hogyan teheted meg, abban tudok segíteni. Írj, ha még aktuális a kérdésed.

Zoli

2012. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!