Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vérezhet az orrom?

Mitől vérezhet az orrom?

Figyelt kérdés

Az előbb eléggé erőteljesen vérzett az orrom. Ez nem először fordul elő, persze azt sem mondhatnám, hogy rendszeres.(már jártam fül-orr- gégészeten) Azért aggódok csak, mert hallottam olyanokat, hogy vérezhet attól is, ha túl nagy nyomás van az agyban... Nem tudom, hogy ennek mekkora az igazságalapja...(bocsánat ha hülyeséget írtam) Valaki esetleg meg tudná mondani, hogy mik okozhatnak orrvérzést?

Köszönöm a válaszokat!!


2010. dec. 8. 19:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja még azt elfelejtettem, hogy nem magas a vérnyomásom...!! :)
2010. dec. 8. 19:45
 2/5 anonim ***** válasza:

ezt be kéne írni google-ba


amúgy igen, valami olyasmi, Scofield is abba halt bele a 4. évad végén (Prison Break :)

2010. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És ez hol, milyen körülmények közt fordul elő a leginkább? Mert fűtésszezonban a mi családunkban is gyakori, kiszárad a levegő sajnos a lakásokban. Párologtatni kell, az segít.
2010. dec. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem magas a vérnyomásod akkor nincs nagy nyomás az agyadban, ezért ettől biztosan nem vérezhet az orrod.

Inkább fertőzésektől esetleg erőteljes orrfújástól meg van gyengülve valamelyik ér fala.Használj COLDASTOP orrcseppet.Ez garantáltan segíteni fog az orrvérzés megszűnésében.

Tapasztalatból tudom.

2010. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából évszakhoz nem köthető... Kifújtam előtte az orrom, de nem erősen... Csak úgy, mint ahogy általában szoktam.. Lehet akkor tényleg el vannak vékonyodva az erek falai az orromban...
2010. dec. 8. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!