Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha rovid fitymafekem van (16...

Ha rovid fitymafekem van (16 eves vagyok), akkor az jelentheti azt is, hogy nem fog noni tovabb a peniszem?

Figyelt kérdés

Regebben is feltettem mar a kerdest,de csak felnott ferifaktol kaptam valaszt,es azon tunodtem,hogy vajon nekik annak kovetkezteben alakult e-ki,hogy olyan nagy nekik.

Erdemes lenne megmuttetni?

16cm hossz 4,7cm atmero

Kerlek titeket,hogy amennyire csak lehet,komoly valaszokat adjatok = )


2010. dec. 11. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:

ÚÚÚ basssszusss!

Ekkora hülyeséget!

Nem hinném, hogy a 2 dolognak bármi köze van egy,áshoz.

2010. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha "nem hinned",akkor mibol gondolod,hogy butasagot kerdezek?
2010. dec. 11. 19:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól a péniszed nőhet,de a fitymafék még mindig rövid lesz.És ez a szeretkezésnél fog fájdalmat okozni Neked.

Meg kéne műttetni,legalább 1 cm-vel növelné a péniszedet,amire nincs szükség,de nem fog szakadni és fájni,és ocsmányul összeforrni.

2010. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat aki átment ilyenen. Nincsen okod félelemre ! a fitymafék átvágás teljesen fájdalmatlan és nincsen minek összeforrnia mert átvágják. Nem akadályozza növésben a péniszt, de maga a rövid féket meg lehet, de nem kell műteni
2010. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat :)

16 evesen meg nohet?:S

vagy marad ez a csoppseg ?

2010. dec. 11. 19:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A csöppség a 10 cm alatti ,és azzal is lehet boldognak lenni.Az átlag 13-16 cm. A hüvely 7-9 cm.A tied még nőni fog.És jobb,ha tudod,de 18 cm felett már fáj a nők többségének.
2010. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2010. dec. 11. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!