Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha sokx lemegy a vércukorszint...

Ha sokx lemegy a vércukorszintem az jelentheti azt h cukor beteg vagyok? Vagy mi bajm lehet?

Figyelt kérdés
a nyáron nagyon sokx leesett a vércukor szintem, volt h 2 nap/2x leesett és most is leesett nemrég. a nyáron nagyon sokx leesett ovlt h hetente 1x. ez lehet a cukrosság jele?
2010. aug. 3. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Kedves kérdező: honnan tudod, hogy naponta többször is lemegy a vércukorszinted? Mérés alapján, vagy rosszl lettél, és azt mondták, hogy attól...?
2010. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet. Az alacsony vercukorszint a hipoglikemia (de attol is leeshet, ha nem eszel eleget, rendesen, segithet egy szolocukor pl), ami gyakran a cukorbetegseg egyik tunete.

A tunetei pedig szedules, ehseg, ajulas(esetleg), heves szivdobogs...esetleg remeges. Ezeket tapasztaltad?

2010. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bar a cukorbetegeknel ezt tobbnyire a tul sok inzulin beadasa valtja ki, tehat valoszinubb, h egeszseges vagy, csak nem jol taplalkozol.
2010. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát remeg a kezem, lábam meg szédülök , eszek rendesen azzal nincs gond és elég egészségesen étkezem. szal így nemtom, nem megy am le egy nap többszőr de oylankor ezsek egy kis cukrot és elég nehezen áll vissza:S
2010. aug. 3. 20:38
 5/9 A kérdező kommentje:
mondjuk mostanában elég sokat eszek.
2010. aug. 3. 20:39
 6/9 A kérdező kommentje:
jah am igen rossuúl lettem és egy orvos aki naygon jó barátunk mondta h leeshetett a vércukrom.:S
2010. aug. 3. 20:46
 7/9 A kérdező kommentje:
mondjuk ovlt h úgy ent le a vércukrom h ah leírta a 2. válazoló h hevesen vert a szívem meg szédültem és ah írtam eltte remegett kezem lábam:S
2010. aug. 3. 20:48
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor sztem ezzel keress fel egy orvost, mond el, h gyakran elofordul, lehet felir egy gyogyszert ami segit
2010. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így voltam én is. Elmentem az orvoshoz, írt fel rá gyógyszert. Napi egy szemet kellett volna beszednem belőle. Az első szemet még aznap bevettem, és többet nem jött elő a szédülés. Mintha helyreugrott volna valami. Ma is megvan még az egész, csak egy szem hiányzik belőle.
2010. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!