Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Allergiás vagyok a macskaszőrr...

Allergiás vagyok a macskaszőrre. Ha macska van a lakásban, akkor lehet, hogy egy idő után hozzászokok, vagy csak rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
Pesten lakok, néhány hónapja kaptam egy édes cicát, lakásban van, kiengedni nem tudom, mert nincs udvar, az utcára meg nem merem. pár nap után elkezdtem viszketni mindenhol, főleg a szemem, a torkom meg begyulladt. Először azt hittem, hogy megfáztam, a macska meg bolhás, de a torkom se lett jobban, és az állatorvos szerint a cica se bolhás. Lehet ez ellen valamit tenni azon kívül, hogy keresek másik gazdit neki?
2009. jan. 20. 17:52
 1/1 anonim válasza:

Lehet. Bár ha nagyon súlyos az alergiád akkor tényleg jobb ha uj gazdik kerese neki. Én az egereimmel vagyok ugyanigy. Prüszkölök, kiütéses leszek tőlük. Kezdetben még aludni sem birtam, csak ha bevettem alergiára valami gyógyszert(rendszerint kalcium pezsgőtablettát, ez elég hamar csökkenti a tüneteidet és nem káros) Most már nemtudom vagy 6-7 éve egereim vannak folyamatosan hol ilyen hol olyan fajta, mára már az alerguiámat megszoktam vagy eltünt anynira hogy csak akkor prüszkölök ha takaritom őket. Még valami probáld megfürdetni a cicát, hátha valami a bundájában van amit máshonan hozott az eredeti helyről, hátha az okozza az alergiád.

Ha nagyon fulansz, sajnos jobb ha nem tartod meg:(

2009. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!