Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális ha egy haverom...

Az normális ha egy haverom minden pisilés után megtörli a péniszét zsepivel?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 16:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó, te sem vagy nő vagy csak lesz*rod a higiéniát.

Azt a csíkot hüvelyváladéknak hívják. Folyás, nem pedig vizelet.

És le lehet maradék nélkül törölni.

2010. dec. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
78%
Mármint a vizeletet lehet letörölni. A folyás egész nap van. Tisztasági betétet szokás használni rá. Ciki ha a te környezetedben a nők ilyesmire nem adnak.
2010. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Honnan tudod te ezt? :P
2010. dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nyilvános helyen nyilván nem tudja megoldani a lemosást, de otthon igen.
2010. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
57%

Mióta számít nálatok kedves kérdező divatnak a pisilés utáni tisztálkodás? ez nem divat, hanem higiénia és igényesség.


Egyébként nem kötelező megmosni utána, csak töröld meg. A lányok sem állnak sorban a mosdóban letolt gatyával hogy megmossák ott lent. tévedésben élsz. ez csak egy alap higiénia, amit sajnos rengeteg szülő elfelejt megtanítani a fiú gyermekének, és ezért hiszik egyesek azt, hogy a pasiknak ezt nem kell. A férfiak is ugyanazt pisilik ki, mint a nők. miért lenne akkor ez csak a nők dolga.

2010. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
64%

Akkor még egyszer leírom, ha valaki nem fogta volna föl:

A mosakodást ideiglenes helyettesítésére találták föl a nedves törlőkendőt. A rendszeres tisztálkodást nem helyettesíti, de arra jó, hogy ne hugyos farokkal császkálj az utcán. A lányok ezt használják.

2010. dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
EPIC FAIL!XD
2010. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy divat lenne. Legalábbis én nem azért csinálom, mert valahol láttam/hallottam. Nem lehet mindenhol kivitelezni, de ahol lehet ott wc-papírral megtörlöm és kész. Szerintem ez szimpla igényesség.

Lehet, hogy te úgy érzed maximálisan ki tudod "facsarni" de ez fizikailag lehetetlen.

2010. dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!