Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár percig tartó hasfajas-nem...

Pár percig tartó hasfajas-nem görcs, pisilés utan normalis? 6h km

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 20:45
 1/6 A kérdező kommentje:
nem folyamatos és nem minden pisi utan.tegnap hajnal 2kor meg ma 20utan volt csak.
2011. júl. 12. 20:48
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Orvos nem vagyok, de ez lehet, hogy attól van, hogy alakul a szervezeted, készül a terhességre. :) A méhet tartó izmok nyúlnak, feszülnek, kezd minden átrendeződni, hogy a babádnak elég helye legyen. Mivel a hólyagod is a "közelben" van, lehet, hogy ezzel van összefüggésben. Elméletileg, ha nincs erős görcsöd, akkor nincs baj. Ha nagyon zavar, nyugtalanít, menj el dokihoz és nézesd meg! :) Én úgy voltam vele, hogy inkább küldjön el 100-szor azzal, hogy feleslegesen paráztam, mint egyszer baj legyen. Sajna én az első babám elvesztettem, akkor nekem elég nagy görcsöm volt, nem tartott sokáig, néhány pillanat, de összegörnyedtem a fájdalomtól, nem is véreztem, azonban 2 nap múlva már nem tudtak szívműködést kimutatni. :( Szívből kívánom, hogy soha ne tudd meg milyen érzés!!!


Lehet, hogy amúgy is van ez az érzés, csak pisilés után talán jobban figyelsz rá. Nem lesz semmi baj, hidd el! Lesznek még amúgy görcseid, olyan kis menzis görcshöz hasonlók, de nem kell megijedni, mert ez is normális jelenség!


Nagyon boldog babavárást és jó egészséget!

2011. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi,de sajna tudom milyen érzés 2x is :( 2009 5hét 6nap spontán vet. görcs,vérzés 2011 8hét missed ab. életjel hiánya miatt itt jel nem volt. most 6hetes vok szombat uh de nem érzem hogy baj lenne és ne is legyen.Orvosom szabin van aug. 2áig de emiatt amíg nem elviselhetetlen nem fogom zaklatni:) még1x köszi

2011. júl. 13. 05:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Most lehet kicsit undorító leszek...de ezek a tények.

Nekem pl.nagyvécé után amikor törlök, mindig iszonyatosan húzódik az alhasam és kicsit fáj is. De nem is fájdalomnak írnám le, hanem inkább feszülésnek.

Persze terhességem előtt sosem volt ilyen, de gondolom most nő a méhem, nyúlnak a szalagok és ezt érzem. Furcsa, mert mindig elfelejtem, és megijedek.

Valószínű te is ezt érzed, csak te pont pisiléskor!

Szerintem ha nem görcsöl, nem vérzel, akkor én várnék a dokival. Próbálj meg Magne B6-ot szedni addig, attól meg fog szűnni! Aztán ha úgy érzed még mindig, akkor irány a doki!

2011. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nagyon sajnálom.... :( Akkor megértem, hogy miért aggódsz most. Engem nem nyugtatott semmi és senki a második terhességemnél, az uh-okra mindig úgy mentem, hogy jajj, csak megint baj ne legyen... De szerencsére nem lett. :) Gondoltam, hátha téged megnyugtatlak, de akkor már te is lefutottad a köreidet. Azért gondolj arra, hogy statisztikailag kicsi a valószínűsége, hogy megint baj legyen, sőt, nem lehet, ennek a babának egészségesen meg KELL születnie!!! :D Én nagyon-nagyon szorítok neked! Egy kis húzás, kis görcs még semmi (mondom így utólag...), de tényleg próbálj meg pozitívan gondolkodni!


Még egyszer sok boldogságot neked (nektek)!

2011. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a 2 eset óta nem volt több ilyen :)
2011. júl. 14. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!