Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyógyszert, krémet...

Milyen gyógyszert, krémet vagy egyéb alternatívát tudtok ajánlani gyerekkori ekcémára (allergiás kontaktekcéma), ami az ujjaimon van nagyon csúnyán kijöve?

Figyelt kérdés
Több orvost kipróbáltam Mo-on is.!Voltam allergia teszten.Azóta kesztyűben mosogatok,mosok,teregetek,és takarítok.Gyógyszertárba kapható natúr tusfürdőt és szappant használok. Sőt élelmiszeres allergia teszten is voltam azokra is odafigyelek.
2009. jan. 21. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamiféle kortikoszteroid tartalmú krémre van szükséged, ami csökkenti a gyulladást és a viszketést. Ilyen pl a LOCOID 0.1, patikában kérhető, de ott más is lesz a fegyvertárukban. Házilagos módszerrel nem fog menni. EUMOVATE kenőcs gyors és szintén jó, én ezt használtam... A SUDOCREM kicsit lassabban használ, de hatásos.
2009. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a biorezonancia vizsgálatot ajánlom!
2009. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Sudokremet, lehet kapni patikában és drogériában is!
2009. jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ekcémás vagyok, nekem csak az orvos által felírt krém jó, mikor kijön az ekcémám.
2009. máj. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!