Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb pszichoaktív...

Melyik a legjobb pszichoaktív növény?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok mint pl: aranygyökér, macskamenta. Minden érdekel, tapasztalatok, mellékhatások. Melyiket ajánljátok?
2010. dec. 15. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
én már sokmindennel játszottam, de az igazán jó nemesített fűnél (THC>15%) növények közül nincs jobb, félszintetikusban is csak az acid veri.
2010. dec. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valami ujjat szeretnék kiprobálni a füvön kívűl.
2010. dec. 15. 23:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
varázsgomba
2010. dec. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Rágcsálj egy kis leandert. Utána garantáltan nem kérdezel ilyen hülyeségeket...:)
2010. dec. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szeretem az ilyen nyomorék embereket : D
2010. dec. 16. 19:56
 6/9 anonim válasza:

asszem erre én vagyok az embered nem teszteltem még őket de ezen 2 oldal meg 1 span garantálja amit itt találsz olyan 75%ban működik a maradék meg benne van:D

[link]

[link]

az utóbbi oldalon nem csak ebben a topikban vannak érdekes infók olvasgass.Beszerzésre meg hát ott az internet nagy segítség vagy ha ott se akk email.

engem is valami új dolog érdekel a fű az unalmas valami más kell de HERBAL csak ez a fontos h ne laboratóriumi szar legyen..

Zeager voltam uff!

2011. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi! ezek jó oldalak!
2011. márc. 23. 22:47
 8/9 anonim ***** válasza:

A gomba lehet az igazi az ayahuasca után.


A salvia divinorumot is érdekesnek mondják, állítólag hamar átvisz egy másik világba, erős adagban pedig "reset"-el.

2013. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Blackmetalmate666 válasza:
3. válaszoló, szerintem neked kellene elrágcsálnod egy pár dekát belőle, és utána nem válaszolnál marhaságokat.Sok szerencsét hozzá! :D A kérdésre válaszolva, szerintem a legjobb a hajnalka mag.Ott van még a csattanó maszlag, de azt ne nagyon próbálgasd, én próbáltam, de nem éri meg.Mondogatják még a lobéliára is, hogy pszichoaktív, de én nem éreztem tőle semmit.Macskamenta, bár ettől csak megnyugszik az ember, és jókat álmodik.Amit még próbáltam az a mérgező disznósaláta volt.Be kell vágni a növényt egy-két helyen és megvárni míg megszárad a cucc, aztán elszívni vagy megenni.A máktea ami még jó, de arra rá lehet szokni, szóval csak óvatosan vele. :D A Daathos oldalon van egy-két jó tipp, de az ottani növények nagy része csak lenyugtat vagy haluzol tőle, ami rég nem jó. :D
2014. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!