Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hátam teli van nagy pigment...

A hátam teli van nagy pigment foltokkal, el akarnám takarni valamilyen tetoválással ez lehetséges, származhat belőle valami bajom?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Baj abból nem lesz hogyha rátetoválnak a pigment foltra

de

biztos hogy szebb egy tetkó mint egy pigment folt? Biztos hogy 10-20 év múlva is jó ötletnek fogod tartani a mostani döntésed?

2010. dec. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkabb azon kellene gondolkoznod, hogy mitol jelentek meg ezek a foltok, s hogyan lehetne megszabadulni ezektol.
2010. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszed ha megtudnék szabadulni töllük nem tettem volna meg?Már rég akarok tetoválást eddig a vállamra akartam de így két legyet ütök egy csapásra.
2010. dec. 16. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Borgyogyaszat! Kremet fognak adni.
2010. dec. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Tévedés!!! A bőrgyógyász semmilyen krémet nem fog adni.Én voltam sima SZTK alapon 4 orvosnál,plusz még 3 orvosnál maszek alapon.Senki nem tudott gyógyírt adni a pigment foltra.Viszont nem tartom jó ötletnek rá a tetoválást mivel a pigmentfolt általában fehér és ha rá van ütve a tetkó akkor sokkal világosabb lesz az elkészült mű,és az már nem olyan szép mint amilyet kiválasztasz!!!!
2011. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hja ezt tudom ,hogy nincs gyógyír rá,neked milyen helyen vannak s mennyi?
2011. jan. 2. 23:19
 7/7 anonim válasza:
Nekem a lábamon van pontosabban a vádlim oldalán,a hátamon és intim helyen is,de engem nem zavar csak az hogy nincs rá gyógyír
2011. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!