Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kicserepesedett (vérző)...

Kicserepesedett (vérző) szájra mit ajánlotok? Ami a sebet is begyógyítja

Figyelt kérdés
6 éves kislánynak kéne, a sima szőlőzsír elég? napok, hetek óta mindig felszakad a száján a seb, mert ki van száradva, hiába itatom
2010. dec. 17. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
vegyél szájápolót, a szőlőzsír nem a legjobba szájápoló belülre hat igaz kicsit drágább mint a szőlőzsír de azt vettem észre hogy minél többet hazsnálok szőlőzsírt annál jobban kicserepesedik és még több kell
2010. dec. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok: mondjuk nekem pont most fogyott el a szájápolóm és van itthon garnien hidratáló krém extra száraz bőrre és azzal kenem a szám és hihetetlenül puha :D Pedig nekem világ életemben száraz szám volt:S
2010. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Garnier*
2010. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


20 éves tapasztalattal mondom: kék dobozos hagyományos Nivea jó vastagon.

Vagy vazelin (nem viccelek) nagyon jó ilyen célra. Vehetsz patikában (nagyon olcsó) de láttam pl. a Müllerben is minap egy kis tégely 120ft volt!

2010. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy szintén patikában kérj Primus ajakírt ebbe nincs színezék meg illatanyag. De nagyon nagyon jó! Szintén elég olcsó. És ezzel kenegesse minden nap ilyen hideg időben.
2010. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha sebes a körömvirág krémet javaslom.Én a Balea Melkfett (DM)körömvirág krémet használom,nekem bevált!
2010. dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok gyümölcs és zöldség fogyasztását javasolom a lánynak,mivel a száraz kicserepesedett ajkak vékony- és vastagbél problémákra utalnak,legalábbis az arcdiagnosztika szerint a keleti orvoslás tanai írják ezt.Ha helyrejön a bélflórája a szervezetnek,akkor az ajkak állapota is nagy valószínűséggel helyre fog állni.De addig is Labello ajakír....:-D
2011. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!