Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 'Az idő begyógyítja a sebeket....

'Az idő begyógyítja a sebeket. ' De mégis meddig kellene várnom a beígért gyógyulásra?

Figyelt kérdés
Három éve nagyon csúnyán átvert egy férfi, akit én nagyon szerettem. Pontosabban ez a probléma, hogy még mindig szeretem, azóta is kínoz ez az egész.. Egyszerűen nem tudom elfelejteni, sehogy sem tudom kiverni a fejemből. Azóta volt néhány kapcsolatom, de egyik sem tartott tovább néhány hónapnál, mert egyszerűen nem tudtam és még most sem tudom kiverni a fejemből a már említett férfit. Mindenki azt mondja, hogy majd az idő segít, meg hogy gyógyít, stb. Na de meddig várjak még?? Ha három év alatt nem tudtam magam túltenni rajta, akkor később menni fog? :'( Teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom mit tehetnék még, nagyon szerelmes voltam belé és még most is, kérdés nélkül visszamennék hozzá, ha lehetne..
2011. febr. 1. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezzel,en is igy voltam anno,csak en hat evig epekedtem utana.Aztan hat ev utan osszejottunk ujra,de egy het eleg is volt ahhoz,hogy kiabranduljak belole,mert idokozben mas emberek lettunk.Azota csak mosolygok magamon,hogy milyen buta is voltam.
2011. febr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a pasi nagyon csúnyán átvert, akkor Te nem őhozzá ragaszkodsz, csak egy álomképhez. Felruházod olyan tulajdonságokkal, amikkel nem rendelkezik. Próbálj nem a szíveddel gondolkodni, hanem az eszeddel. Gondolj arra, milyen kegyetlen ember az, aki kihasználja a másik ember szeretetét, ragaszkodását. Hidd el, azóta már rajtad kívül hány nőt átvert ugyanígy. Amíg ideologizálod őt, nem fogsz tudni továbblépni.
2011. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha csúnyán átvert,de te szenvedsz,meg visszamennél,akkor meg is érdemled.Legyen már egy kis tartás benned!Elhalad az élet melletted.Zalán egyedül akarsz lenné örök életedre?
2011. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Talán
2011. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hidd el=képzeld el
2011. febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Ez igaz! Az idő begyógyít sok mindent és szerencsére elég jó hatásfokkal regenerálódik az idegrendszerünk,persze előfordul,hogy némely neurotranszmitter mégsem képes segítség nélkül helyreállni! Van akinek pár nap és van akinek évek telnek el míg kijön a szerelmi válságból,ám itt sokkal inkább azt gondolom,hogy rosszul látod a helyzetet,hiszen a fő probléma nem szűnt meg, így még várhatsz akár addig amíg megöregszel,vagy befordulsz és tiszta görcs leszel. A fő probléma pedig az,hogy nem engeded el az említett férfit. Ha ezt magadba is megteszed és lejátszod magadban,egészen addig amíg odáig el nem jutsz,hogy már ha térden állva könyörögne sem mennél vissza hozzá...akkor nyert ügyed van! Gondolj csak bele,hogyan is lehetnél másik férfival amíg a másikat még lélekben nem engedted el...ez abszurd!

Az idő kevés önmagában! Neked kell döntést hozni! Döntsd el,hogy tovább görcsölsz még vagy inkább a lábadra állsz és előre nézel! Ha folyton hátra nézel,már bocsánat de seggel mész a jövőbe!

2011. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Engem már elég sok rossz ért, és hidd el, nem igaz, hogy az idő begyógyítja a sebeket. Az élet gyógyítja be. A sebek mindig ott maradnak, csak már ritkábban jutnak eszedbe, hiszen az új események elvonják róluk a figyelmedet, és rájössz, hogy képes vagy élni így is..

Ne várj semmire! Egyszerűen akarj tovább lépni!

2011. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sokszor több évbe is beletelik. De, hogy begyógyuljanak a sebek, neked is tenned kell: részt kell venned az életben, nyitottan az új élményekre.
2011. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 tetris ***** válasza:

Csúnyán átvert az az ember. Nyilván nem ezt az oldalát szereted, hanem azt az "álompasit", akibe annak idején beleszerettél. Mindaddig szenvedni fogsz, amíg fel nem fogod ésszel, hogy az álom szertefoszlott.

Ez a pasi nem olyan, mint amilyennek akkor tűnt, amikor megismerted. Ez a pasi kihasznált, átvert, hülyének nézett, érdemtelen a szeretetedre. Ez meg nem kell neked. Ezt értsd meg.


Az az álompasi csak az álmaidban létezik. A valódi arca kiábrándító és megalázó.

2011. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vessd bele magad az életbe és ne álmodoz róla a rossz tulajdonságaira koncentrálj.
2011. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!