Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy lyukas fogam. Ma...

Van egy lyukas fogam. Ma reggelre feldagadt miatta a fél arcom. Nem mentem el orvoshoz, és mostanra belázasodtam. Csak hétfőn tud fogadni az orvosom, addig mit csináljak? Hogy lehetne levinni a lázamat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak van otthon valami láz- és fájdalomcsillapító, holnap meg vehetsz valamit a patikában. Pálinka és szegfűszeg szokott a háziszer lenni a fogfájásra. Két napig gyógyszerekkel teletömködve ki lehet bírni, ha nem, akkor még mindig ott van az ügyelet.
2010. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább menj el az ügyeletre és kérj antibiotikumot. Ha gyulladt foggal mész hétfőn az orvosodhoz, hiába fog érzéstelenítőt adni, akkor is őrülten fog fájni. Ha ma elkezded szedni, hétfőre lemegy a duzzanat.
2010. dec. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!