Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Feldagadt egy ér a péniszemen,...

Feldagadt egy ér a péniszemen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 5napja ez van és nem múlik el, fáj ha húzom a bőrt.
2011. jún. 7. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el vele orvoshoz.
2011. jún. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

17vagyok, gyerekorvoshoz nem szívesen megyek ilyen panasszal, főleg hogy ismer... urológushoz viszont kéne beutaló:S

egyéb tanács?

2011. jún. 15. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a hereburok vénáiból nem tud eláramlani a vér, a vénabillentyűk megakadályozzák ugyan a vér visszafolyását, de az erek kitágulnak, megvastagodnak, a vénabillentyűknél kidudorodnak, és kanyargóssá válnak. A visszeres vénák a herezacskó fölső részén tapinthatókká válhatnak. A herevisszeresség kialakulásának pontos folyamata nem ismert, de nagy valószínűség szerint kötőszöveti gyengeség, illetve vénabillentyű-elégtelenség következtében alakul ki.


Kérdés, hogy ez nálad pontosan hol van...


Megpróbálkozhatsz valamilyen gyulladáscsökkentővel külsőleg, pl. Aloe, kamilla, de nem biztos, hogy gyulladás áll a háttérben (ha igen, akkor általában melegebb, pirosabb a gyulladt terület).


Ha ez napok óta fennáll, és nem javul, menj orvoshoz. Családorvosnál kérj beutalót (nem biztos, hogy ő is megnézi...), és szánj rá időt.

2011. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én az éven voltam urulógusnál. Nem kellett beutaló, csak időpontot kellett kérni. Menj el egy szakrendelésre.
2011. jún. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kezeltem bioptron lámpával(ez egy ilyen fényterápiás cucc) és már nem fáj, csak elég csúnya lett felállva. Nem hiszem hogy erre bármilyen gyógyszert kéne szednem, nem is akarok, így is ajánlott még elmenni orvoshoz?
2011. jún. 17. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!