Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek makkegészséges?

Hogyan lehetek makkegészséges?

Figyelt kérdés
higyan üríthetem ki a testemből az eddig felyűlt káros anyagokat? gondolok itt az alkoholra, vagy a cigire.
2010. dec. 19. 12:53
 1/7 A kérdező kommentje:
kb. 17 éves koromtól 21 ig folytattam káros életvitelt de szerencsére megelégeltem és felhagytam vele
2010. dec. 19. 12:54
 2/7 A kérdező kommentje:
de te fogd be FOGD BE jó?
2010. dec. 19. 12:56
 3/7 A kérdező kommentje:
menten szétröhögöm a vakbelem hazudjál még HAZUDJÁL
2010. dec. 19. 12:57
 4/7 A kérdező kommentje:
na, komoly válaszokat kérek, tényleg
2010. dec. 19. 13:04
 5/7 anonim ***** válasza:
igyál sok folyadékot,sportolj rendszeresen,úgy,hogy jól megizzadsz,táplálkozz egészségesen,néha szaunázz.sztem kb.ennyit tudsz tenni.a méregtelenítő kúrák nekem vhogy nem szimpik,de lehet,hogy az is használ.
2010. dec. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

S nem higyan= hogyan?

felyült= felgyűlt.


Egyébként ahogy már írták is: napi 2,5-3 l folyadék ami nem kávé, energiaital, kóla, cukros tea, cukrozott üdítő, szörp. Lehetőleg tiszta víz, ásványvíz, gyümölcs és zöldséglé. Ebben benne van a napi leves és joghurt stb folyadék tartalma is.

Egyél egészségesen: sok rostot tartalmazó étrend, zöldség, gyümölcs, hal szárnyas kevesebb sertés, és marha hús. Kevesebb szénhidrát: vagyis tészta, finomított kenyér féle, hántolt rizs, krumpli. több köles, hajdina, barna rizs, teljes kiölésű dolgok. Rendszeres étkezés és mozgás.

one: cigi, kávé, energiaital, alkohol, zsír.

2010. dec. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neked mi bajod van?
2010. dec. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!