Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért büdös a köldököm?

Miért büdös a köldököm?

Figyelt kérdés
Minden nap zuhanyzok, megmosom, nem vagyok koszos.
2010. dec. 20. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerős. Nekem csak akkor van ilyen ha izzadok. Szerintem ott nem tud eléggé szellőzni.
2010. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
mert gombás
2010. dec. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Alaposabban mosd meg, jól belenyúlva, esetleg olykor-olykor alkoholos vattával is, ha nem vagy rá allergiás.
2010. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet, h begyulladt. nem piros, nem viszket? én kicsi koromban tök sokat piszkáltam, és ettől begyulladt. lehet attól büdös.
2010. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is büdös az ujjam, ha belenyúlok, és megszagolom utána, de nekem annyira mély, hogy én még nem láttam, hogy hol a vége, szóval nekem biztosan azért, mert nem tud szellőzni.
2010. dec. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem viszket meg nem is piros
2010. dec. 21. 07:47
 7/8 orton ***** válasza:
nekem elég "mély" a köldököm, ugye tele megy szösszel, hajszállal(általában hajvágás után), mindig el is felejtem, csak azt veszem észre, hogy fürdés ellenére is gennyes és büdös lenn...alaposan kipiszkálok, akár csipesszel minden szöszt fürdés után és egy alkoholos(svédcsepp) vattával kidörzsölöm, 2 alkalom után a gyulladás és a szag is eltűnik
2013. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szappan/tusfurdo miatt.
2021. júl. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!