Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azért álmodok minden este,...

Azért álmodok minden este, mert mostanság jól alszok?

Figyelt kérdés

Kedden kezdődött a téli szünetem, akkor elkezdtem szedni egy pezsgőtablettát:) Minden reggel hétkor kelek és este 11-kor alszok el, már napok óta beálltam erre és nem kell ébresztőóra sem:) Minden nap tudok folyamatosan tanulni és egyáltalán nem érzem fáradtnak magam. Eddig csak ritkán fordult elő, hogy álmodtam éjszaka, a héten pedig mindennap álmodtam valamiről, (tény, hogy a fele hülyeség) ez a kipihentségtől van?

19/L


2010. dec. 25. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Tévedés.Az ember mindig,minden nap,minden este álmodik.Amikor azthitted,hogy nem álmodtál az éjszaka,csak azért volt mert nem emlékeztél rá mikor felkeltél.Na most az,hogy már emlékszel az álmaidra mitől van,azt nem tudom,nem vagyok ebben szakértő :):
2010. dec. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért emlékszel az álmodra, mert akkor ébredtél fel, amikor álmodtad. Az alvás nem minden periódusában álmodunk.

Mindig álmodunk, ahogy az előttem lévő HSZ is említette, csak nem folyamatosan.

2010. dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha álmodsz akkor az azt jelenti hogy félálomban vagy!
2010. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!