Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális, hogy én egy...

Az normális, hogy én egy éjjel 2x is álmodok?

Figyelt kérdés
Mostanában jött rám, nem zavar, csak kíváncsi vagyok, hogy nektek van-re ilyen, mert én mostanában megállás nélkül mindig 2-őt álmodok.:|
2011. júl. 6. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egész éjszaka álmoktól szenvedek egy éjjel 5-6 sztori van. Nagyon ki vagyok már, ez így meg 1,5 éve.
2011. júl. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És legalább normálisakat álmodsz? Mert én minden hülyeséget öszeálmodok...-.-''
2011. júl. 6. 14:13
 3/6 anonim válasza:
én is többet szoktam álmodni..néha én is nagy baromságokat:DD
2011. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég hülyeségeket, de nagy részükben benne van a 4 éve elhunyt mamám. Van, hogy sírva ébredek fel, leizzadva, volt már hogy orgazmusom volt arra ébredtem, mindenfélét álmodok, hol ilyet, hol olyat. Nem tudom mit tudnék tenni, hogy valaha is jót aludjak.
2011. júl. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem fordulj orvoshoz, ha ennyire komoly.:D Amúgy háány éves vagy?
2011. júl. 6. 14:23
 6/6 anonim válasza:
Teljesen normális, én is kb. ennyire szoktam emlékezni, ha emlékszek... Alvás közben az agy többször is álmodási fázisba kerül ugyanis.
2011. szept. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!